carat_cpcd125300
CARAT CPCD125300 PolyCrystalline Diamond slijpkop 125 x 22,23 mm
Productomschrijving:
  • Pcd slijpkoppen, type cpcd
  • Segmenten van de nieuwste generatie PCD oftewel PolyCristalline Diamond
  • Verwijderen van lijmresten, bitumen, verf, tapijtresten, epoxy en andere non-ferro materialen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting: 22,2 mm
  • Type aansluiting: Asgat
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452001073
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CPCD125300
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting
22,2 mm
Type aansluiting
Asgat
Diameter
125 mm
Asgat
22,23 mm